×
Ürünler Sepete Eklendi

Hakkımızda

ÖZEL TASARIMLARIMIZLA MODAYA RENK KATIYORUZ.Çirkin Çoraplar, modaya renk katmaya özel tasarımları ile devam ediyor...

Vizyonumuz, dünyanın neresinde, hangi şehrinde veya hangi ülkesinde olursa olsun insanların hayatlarına renk ve mutluluk getirmektir ve ek olarak kişiliğini ön plana çıkarmak isteyenlere ilham vermektir.BU MACERA 2015 YILINDA BAŞLADI

Çirkin Çoraplar, kurucumuz olan Meral Pekesen'in büyük fikri ile başladı ve kurumumuzu bu noktaya kadar getirdi. Sanattan, modadan, filmlerden, çizgi filmlerden, popüler kültürden, evcil hayvanlardan meyvelerden, sebzelerden, yemeklere kadar yaratıcılıkta asla sınır tanımadık ve her alanlardan ilham aldık, ürettik. Daha önce hiç kullanılmamış özel tasarımlarımızla her ülkeye hizmet eder duruma geldik.

Yaptığımız işi ve yarattığımız her ürünü seviyoruz. Çirkin Çoraplar ürünleri sizlere en iyi kaliteyi sunduğu için, her zaman keyifle kullanacağınızdan emin olmalısınız. Dayanıklı, birinci sınıf malzemeler ile birlikte üretimde son teknoloji teknikler kullanıyoruz.

Her gün yeni bir fikir ile yeni koleksiyonlar tasarlıyoruz. Çeşitli renklerde ve desenlerde ürettiğimiz çoraplarımız, erkek, kadın, unisex ve çocukların bedenlerine uygun olarak üretiliyor. Her zaman eğlenceli, her zaman şaşırtıcı Çirkin Çoraplar, her gün farklı bir modelle ayaklarınızı saracak.

Kalıcı bir izlenim yaratmak ve kişisel tarzınızı en ince ayrıntısına kadar uyarlamak için yumuşak penye pamuk ve Orijinal likra gibi birinci sınıf malzemelerden yapılmıştır. Desenli çoraplarımızı uzun süre kullanmanı istiyoruz ve bu yüzden her zaman yumuşak, parlak ve daha dayanıklı malzemeler ile üretiyoruz.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap